PARTNEŘI SYNOT HOLIDAY
Hotelové a rekreační zařízení, které jsou skvělou volbou pro vaši dovolenou.

Zasněžené vrcholky hor, zimní západy slunce a mráz, který se dostane až pod rukavice. Takto vypadá pravá lyžovačka ve Ski areálu Kyčerka. V údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích najdete velmi oblíbené zimní lyžařské středisko, které je ideální pro rodiny s dětmi. Téměř 3 kilometry upravených sjezdovek přinesou to pravé zimní dobrodružství amatérům i zkušeným profesionálům.

Z Valašska přejděme na návštěvu Slovácka. Nechejte se zavézt do kraje, který se vyznačuje svou pohostinností, barevnými kroji, tancem, zpěvem, tradiční gastronomií a hlavně dobrým vínem. Sklepy Mařatice jsou jako stvořené pro milovníky místní architektury a poctivého rodinného vína. Místní legenda říká, že se zde v minulosti vyrábělo víno pro sv. Cyrila a Metoděje. V dnešní době budete svědkem unikátního systému labyrintu, který vznikl propojením více měšťanských vinných sklepů.

Po cestě na Slovensko si určitě naplánujte pár dní na návštěvu města Trenčín a jeho okolí. Ubytujte se v krásném historickém hotelu Elizabeth, který vás okouzlí hned na první pohled. Vychutnejte si snídani jako pro krále a oddechujte v hotelovém wellness. Na výlet určitě vyrazte do nedalekých Trenčianských Teplic. Toto lázeňské město v sobě ukrývá malou zelenou oázu plnou zábavy a relaxu v podobě koupaliště Zelená žaba. V zimě vám skvělý oddech a relax zaručí čtyři exteriérové sauny s ochlazovacím bazénem a luxusní vířivkou.