O HOTELU
Grandhotel Tatra je nadstandardní hotelový komplex ve Velkých Karlovicích

Nacházejíc se na slunném svahu valašské krajiny v malebné obci Velké Karlovice, je Grandhotel Tatra nadstandardní hotelový komplex s konferenčním zázemím a unikátním wellness centrem, poskytující špičkovou gastronomii, založenou na lokálních produktech. To je dokonalý komfort a kvalitní služby.

Velké Karlovice jsou vyhledávaným cílem turistů během celého roku. Beskydy nabízí nádherné přírodní scenérie, lidovou architekturu, možnosti lyžování (Ski areál Synot Kyčerka), turistiky a cykloturistiky. Grandhotel Tatra je ideálním místem pro relax, ale i práci - konferenční centrum v překrásném prostředí Beskyd vám určitě přinese desítky nových nápadů.

Grandhotel Tatra svým návštěvníkům nabízí bohatou škálu ubytovacích kapacit, ve kterých naleznete potřebné pohodlí a klid. Vychutnáte si tak jedinečnou atmosféru prostředí v samém srdci Valašska, doplněnou o kvalitní služby, kterými hotel disponuje. Grandhotel Tatra přináší do regionu top kvalitu služeb, na jakou jsou klienti zvyklí v zahraničí. Chceme však podtrhnout místní lokalitu. Proto je důraz kladen zejména na region Valašsko, a to ať už z pohledu gastronomie, tak i srdečnosti místních obyvatel. Užijte si i valašské ubytování na horách se psem, domácí mazlíčci jsou vítáni.