HAUTE GRANDEUR 2019
Grandhotel Tatra exceloval při udělování světových cen

Prestižní ocenění Haute Grandeur Global Excellence Awards 2019 putují tento rok opět i do Velkých Karlovic. Ocenění, která berou v úvahu hodnocení hostů a profesionálů z oblasti hotelnictví z 16 portálů, jako jsou Tripadvisor, Booking, či Expedia, získal ve více kategoriích Grandhotel Tatra.

Grandhotel Tatra získal prvenství v kategoriích Best Boutique Spa, Best Destination Spa, Best Hideaway Spa v České republice. Luxusní hotel, poskytující impozantní výhledy na okolní kopce, je vyhledávaný nejen pro svou kvalitu a prvotřídní služby, ale i pro krásné prostředí. A nejen to je jedním z kritérií, které hodnotí odborná porota u nominovaných hotelů. Kromě prostředí posuzuje samozřejmě pokoje, jídlo, restauraci, bar, ale také ohled na životní prostředí a wellness zónu. Grandhotel Tatra získal prvenství za unikátní wellness centrum, kde si z pohodlí sluneční terasy přímo z venkovních vířivek můžete vychutnat východ a západ slunce nebo hvězdné nebe. Relax můžete umocnit v bazénu s vodními atrakcemi, saunovém světě, fitness centru, zážitkovými sprchami, nebo na masáži.

Mezinárodní ocenění Haute Grandeur Global Awards se udělují od roku 2014 a slavnostní ceremoniál se koná každý rok v jiné krajině. Tento rok se odevzdávaly ceny v Kuala Lumpur. Při hodnocení se berou v úvahu nejen recenze hoteliérů či pracovníků, ale i marketing hotelu, zpětná vazba na TripAdvisor, webová stránka či sociální sítě. Zároveň každý z hotelů může během jednoho roku oslovit své hosty, aby se podělili o svůj názor a hodnocení, díky čemuž má hotel větší šanci uspět ve své kategorii.