DĚTSKÝ SVĚT
Vítejte v herním labyrintu, dvě patra zábavy pro naše nejmenší

Vítejte v herním labyrintu pro naše nejmenší! Nazvali jej příznačně - DĚTSKÝ SVĚT. Proč? Protože děti přece hru milují. A my všichni zase milujeme děti. Dětský svět tak vznikl jako doplnění aktivit Resortu Kyčerka, které už dnes zahrnují Vodní svět, Ski areál SYNOT Kyčerka, Stezku dr. Elingera a mnoho dalších možností.

FOTOGALERIE

A co děti ve svém herním světě najdou? Především dvě patra zábavy. Samozřejmě vše plánováno a vytvořeno také s ohledem na jejich bezpečnost. Podlaha je tvořena pěnovými dlaždicemi, atrakce jsou zde mimo jiné také čalouněné či nafukovací, na řadě z nich jsou umístěny bezpečnostní sítě. Na děti navíc bude dohlížet personál. Zatímco si tak děti budou hrát, jejich rodiče či prarodiče si mohou užívat jiných aktivit. O jejich děti bude plně postaráno.

Dětský svět je určen dětem ve věku od 3 do 12 let. .

A co konkrétně zde malí návštěvníci najdou?

Dětský koutek pro nejmenší

Na ploše dětského koutku jsou rozmístěny měkké čalouněné atrakce, na stěnách jsou dva herní panely. Tato část plynule přechází do dětmi velmi oblíbeného bazénku s míčky, do něhož ústí dvojskluzavka. Přístup na ni je pomocí rampy.

Hlavní herní labyrint

Hlavními atrakcemi jsou čtyřproudová skluzavka s nástupem ve výšce 2,4 m a tobogán s nástupem ve výšce 2,1 m. V přízemí se dále nacházejí dvě prolézací popruhové podlahy, určené k výlezu do patra.

Je zde umístěno také celkem 12 zavěšených válců, přelézací klín s úchyty, podlaha s balančními válci, další dvě rampy pro výlez do prvního patra, trampolína, otočný válec s ostny, dva otočné talíře, závěsná ostnatá koule a v neposlední řadě opičí dráha, skládající se ze sedmi samostatných balančních/přelézacích prvků. Součástí přízemí je bazének s míčky, do něhož ústí tobogán.

Patro:

Zde děti mohou nastoupit na tobogán a skluzavku. Najdou zde také plastový tunel s průhledy ven, otočné dveře, dvě popruhové podlahy s nášlapy, zvlněnou popruhovou podlahu, popruhový most a dvě čalouněné pyramidy.

VÍCE INFO