World Luxury Hotel Awards 2017
Grandhotel Tatra exceloval při udělování světových cen

Nově otevřený Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích zabodoval v prestižní soutěži World Boutique Hotels Awards 2017, která se konala v Londýně. Zvítězil totiž v kategorii European Best New Boutique Hotel (Nejlepší nově otevřený hotel Evropy).

Do klání se zapojily hotely z celého světa. Mezi finalisty se dostaly objekty, které prošly přísným hodnocením porotců z Velké Británie. Oceněné hotely tak představují skutečnou špičku v ubytovacích službách, a to v globálním měřítku.

"Již samotná nominace je velkou ctí pro každého hoteliéra či investora. O to více mne těší, že jediným českým hotelem, který toto prestižní ocenění získal, je právě náš Grandhotel Tatra. Tento úspěch je oceněním nejen pro architekty a všechny, kteří se na rekonstrukci podíleli, ale současně důkazem toho, že personál hotelu, který je vždy jeho pomyslnou duší a stará se o spokojenost zákazníků, dělá svou práci naplno a s nadšením, za což i jemu patří velký dík. Současně je pro mne toto ocenění motivací k dalším podobným investicím v oblasti cestovního ruchu," uvedl podnikatel a senátor Ivo Valenta.


Ocenění během slavnostní recepce v Londýně převzal Jan Svoboda, který má ve skupině Synot právě oblast cestovního ruchu na starosti a který se v roce 2016 sám stal na Slovensku hoteliérem roku.

"Jsme velmi rádi, že se nám podařilo zvítězit s hotelem, který je otevřený pouhé tři měsíce. Nicméně i v této krátké době si dokázal najít své spokojené zákazníky a prošel přísným hodnocením komise. To považuji za úspěch nejen pro Grandhotel Tatra, ale současně pro celou republiku, která se tak dostala do světové mapy kvalitních hotelových zařízení světové úrovně," doplnil Jan Svoboda.