DÁRKOVÉ POUKAZY
Udělejte radost svým blízkým a darujte luxus v lůně přírody.

Darujte zážitek, který bude oceněný širokým úsměvem a upřímným poděkováním. Věřte nám, že tento dáreček nezůstane nepovšimnutý v hromadě jiných dárečků. Výjimečné zážitky, nádherné výhledy na lesy, voňavé snídaně, hýčkání a relaxaci - to vše lze vepsat na krásný papír s našim logem a zabalit do slavnostní obálky, kterou odešleme až k vám domů. Dopřejte i vašim blízkým pocit jedinečnosti a prvotřídní péče. Je jen na vás, co z našich služeb si vyberete, my máme dárkový poukaz pro každého.

Dárkový poukaz od nás má velké výhody:

  • Sami si můžete stanovit hodnotu certifikátu
  • Sami můžete vybrat konkrétní služby, které chcete darovat
  • V certifikátu od nás můžete věnovat i naše zážitkové pobyty 
  • Do poukazu můžeme zahrnout i doplňkové služby hotelu
  • Ve spolupráci s našimi partnery můžeme do poukazu zahrnout i dárky jako květiny na pokoji

Naše milé a ochotné recepční budou naslouchat vašim požadavkům a společně vytvoříte poukaz "ušitý na míru"! Nebo si pohodlně můžete vybrat ONLINE DÁRKOVÝ POUKAZ.

V případě zájmu o vytvoření dárkového poukazu nás prosím kontaktujte formou emailu na reception@grandhoteltatra.cz. Pokud máte již vybranou službu či hodnotu, můžete nám připojit vaše fakturační údaje pro urychlení vytváření dárkového poukazu.

Poukaz nabývá platnosti po jeho plném uhrazení.poukazu je nutné vyčerpat najednou. Poukaz nelze kombinovat s jinou slevou nebo zvýhodněnou nabídkou. Rezervace pro využití poukazu je nutná předem a musí být potvrzena ze strany poskytovatele, bez závazné rezervace není možné dárkový poukaz využít.