Haute Grandeur 2018
Grandhotel Tatra exceloval při udělování světových cen

Prestižní ocenění Haute Grandeur Global Excellence Awards 2018 putují tento rok i do Velkých Karlovic. Ocenění, které berou do úvahy hodnocení hostů a profesionálů z oblasti hotelnictví z 16 portálů jako jsou Tripadvisor, Booking či Expedia, získal ve více kategoriích beskydský Grandhotel Tatra.

Grandhotel Tatra získal prvenství v kategoriích Best New Hotel Spa, Best Hotel Spa a Best Spa Design v České republice. Luxusní hotel, poskytující impozantní výhledy na okolní kopce, je vyhledávaný nejen pro svou kvalitu a prvotřídní služby, ale i pro krásné prostředí. A také to je jedním z kritérií, které hodnotí odborná porota u nominovaných hotelů. Kromě prostředí posuzuje samozřejmě pokoje, jídlo, restauraci, bar, ale také ohled na životní prostředí a wellness zónu. Grandhotel Tatra získal prvenství za unikátní wellness centrum, kde si z pohodlí sluneční terasy přímo z venkovních vířivek můžete vychutnat východ a západ slunce nebo hvězdné nebe. Relax můžete umocnit v bazénu s vodními atrakcemi, saunovém světě, fitness centru, zážitkovými sprchami, nebo na masáži.

Mezinárodní ocenění Haute Grandeur Global Awards se udělují od roku 2014 a slavnostní ceremoniál se koná každý rok v jiné krajině. Tento rok se odevzdávaly ceny 1. listopadu v Dubaji. Při hodnocení se berou v úvahu nejen recenze hoteliérů či pracovníků, ale i marketing hotelu, zpětná vazba na TripAdvisor, webová stránka či sociální sítě. Zároveň každý z hotelů může během jednoho roku oslovit své hosty, aby se podělili o svůj názor a hodnocení, díky čemuž má hotel větší šanci uspět ve své kategorii.