Amazing places 2018
Grandhotel Tatra exceloval při udělování cen

Ve čtvrteční večer 29.listopaduu 2018 proběhla první Amazing Party, kterou jsme uspořádali k příležitosti vyhlášení výročních cen Amazing places 2018. Jsme moc rádi, že se nám podařilo se potkat s velkou částí našich partnerů v jeden večer na jednom místě a to v krásných prostorách kanceláří v karlínské Kotelně.

Večerem provázela moderátorská i manželská dvojice Olga a Jakub Plojhar, které občas můžete vidět v našich Instagramových stories na některém z kouzelných míst. Nabitý program nakonec doplnil a zábavu rozproudil hudebník Jirka Burian, známý jako Kapitán Demo.

Hlavním bodem večera bylo ocenění nejkouzelnějších míst za rok 2018. Tentokrát jsme se rozhodli, že na sebe vezmeme tu zodpovědnost a vítěze vybereme my sami, jako tým Amazing places. Nikdo jiný totiž všechna místa osobně nenavštívil, a tak jsme jediní, kdo mohou ze všech našich míst vybírat ta nej. Nicméně volba je to i tak čistě subjektivní, jsou to místa, kde jsme se my cítili nejlépe, která nás něčím uchvátila, kde nám spadla brada...

Vítězové kategorie Hotely:

Grandhotel Tatra

Theatre Hotel

Theresian Hotel & Spa