nejlepší cena
garantovaná
 • Počet osob
  Dospělý
  -
  +
  Dítě 4 - 12 let
  -
  +
  Dítě 0 - 3 let
  -
  +

Restaurace Grandhotel Tatra

Vychutnejte si gastronomii jak z lokálních, tak ze surovin jiných zemí

Vážení hosté, v sobotu 21.10.2017 bude hotelová restaurace uzavřena z důvodu konání soukromé akce, wellness centrum zůstává v provozu. Těšíme se na Vás.

Náš Šéfkuchař Petr Novotný je rodákem z Frenštátu pod Radhoštěm.


Než nasadil šéfovskou kuchařskou čepici ve Velkých Karlovicích, sbíral zkušenosti v Praze a severním Walesu.


Restaurace poskytuje špičkovou gastronomii. Používáme vynikající zdravé suroviny, moderní technologie, gurmánské recepty. Důraz klademe na čerstvost a kvalitu surovin. Většina produktů pochází z nedalekých farem, maso z Jižní Moravy, sýry z Rožnova a z Vizovic, což ocení naši hosté při snídani nebo i při výběru z à la carte menu.


Menu střídáme dle ročního období, jak à la carte, tak i degustační menu. Na důraz ročního období dbá i naše cukrářka.


Naše bylinky si pěstujeme přímo u hotelu. Jejich čerstvost ještě více přispěje k chuti gurmánských specialit.

V průběhu víkendů a státních svátků doporučujeme rezervaci stolu předem..

KVALITNÍ MÍSTNÍ SUROVINY BĚHEM CELÉHO DNE

Váš skvělý den u nás zahájíte královskou snídaní s přátelským úsměvem, hotelovou poštou s tipy na výlety v okolí a bohatou nabídkou našeho snídaňového bufetu. V příjemném prostředí s kouzelným výhledem si vychutnáte oblíbenou kávu, čaj, zdravou ovocnou nebo zeleninovou šťávu či zelené smoothie. Nabídka snídaňového bufetu je bohatá na regionální, sezónní a bio produkty.

Bio čaje z bylin, nasbíraných na okolních loukách, med od místních včelařů, domácí džemy, regionální salám a sýrové speciality z místních farem stejně jako domácí koláčky, čerstvé mléko a přírodní jogurty budou součástí Vaší snídaně. Přímo před vašima očima vám naši kuchaři připraví skvělou omeletu či míchaná vajíčka. Milovníci sladkých snídaní ocení čerstvé, voňavé palačinky nebo vafle.

Bohaté večeře podáváme formou bufetových stolů, nabízíme široký výběr jídel z lokálních surovin. Během víkendů Váš zážitek umocní dokončování jídel přímo před zrakem hosta, kdy máte možnost se přímo účastnit při tvorbě Vaší fantastické večeře. Hlavní jídlo je vždy na výběr z regionálního masa, zdravých ryb a myslíme samozřejmě i na vegetariány, resp. vegany. Děti mají k dispozici chutné dětské menu.

Naše nabídka večerního menu vychází z harmonické kombinace regionálních a mediteránských jídel pro váš dokonalý požitek.

Speciální akce

Hostům se speciálními dietami v případě různých alergií a intolerancí nabízíme speciálně upravená a také veganská jídla.

Jsme hrdí na to, že k přípravě našich jídel využíváme suroviny vysoké kvality a zároveň podporujeme lokální výrobce.

Aktuální akce:    Romantická večeře, Degustační menu, Nabídka z grilu

Lobby Bar

Chcete zažít pocit domova přímo v lůně přírody? V našem lobby baru u šálku kvalitní kávy a skvělého dezertu ho určitě zažijete. Našim hostům nabízíme vždy čerstvá, výjimečná a chutná jídla i unikátní dezerty jak v restauraci, tak také v lobby baru.
Tyto kulinářské zážitky jsou umocněny pečlivě vybranými nápoji, koktejly a špičkovým vínem.

Vinotéka

Milovníci vína si určitě přijdou na své ve vinotéce, která nabízí přibližně 4 000 lahví kvalitního vína nejen z Moravy či Slovenska ale také Itálie, Španělka či Rakouska.
Vinná karta Grandhotelu Tatra.

Dárkové poukázky

Pro zakoupení dárkových poukázek nás prosím kontaktujte.