nejlepší cena
garantovaná
 • Počet osob
  Dospělý
  -
  +
  Dítě 4 - 12 let
  -
  +
  Dítě 0 - 3 let
  -
  +

Konferenční místnost

Grandhotel Tatra nabízí mimo kvalitních ubytovacích služeb i možnosti pořádání konferencí a školení. Naše hotelová restaurace pro Vás zařídí cateringové služby v podobě coffee breaků, bufetových obědů a večeří nebo servírovaného menu. V případě objednaní do 30. 9. 2018 účastníkům konferencí, školících a dalších firemních akcí, ubytovaných v hotelu, není účtován poplatek za pronájem konferenčních prostor ani zapůjčení technického vybavení. Pro konkrétní cenovou kalkulaci prosím kontaktujte recepci.

Rezervovat

Teambuildingy

Vyzkoušejte nové teambuildingy v Grandhotelu Tatra

Oslavy večírky a posezení

Valašskou izbu s kapacitou 50 osob je možné využívat i k pořádání firemních večírků, rodinných oslav a posezení. Vychutnejte si krásné chvíle se svou rodinou, přáteli či kolegy v lůně čisté přírody. Náš personál je zde pro Vás a udělá maximum k tomu, aby splnil všechny Vaše požadavky.

Rezervovat

Svatby

Zažijte jeden z nejkrásnějších momentů Vašeho života u nás, a to bez stresu. Jsme zde pro Vás a díky tomu se Vaše svatba stane nezapomenutelnou. Můžeme zajit výzdobu, catering, servis, fotografa. Je jen vás, jak se rozhodnete. Pro svatební hostinu můžete využít prostory kongresového sálu s kapacitou max 70 osob a tento počet svatebních hostů můžeme také ubytovat. Své ano si můžete říci na privátní terase kongresového sálu.

Rezervovat