Wellness & relax

Získejte více vitality v našem wellness centru. Wellness centrum si můžete vychutnat bez ohledu na počasí během celého roku.

Wellness zóna 4 druhy saun, relaxační místnost, vířivka, wellness bar

Aqua zóna se sluneční terasou, bazén s vodními atrakcemi a venkovní vířivka

Privátní spa pro páry. K dispozici je
vířivka, sauna a relax zóna

Vycházíme z přírodních zdrojů a snažíme se lidem zprostředkovat dotek panenské krajiny CHKO Beskydy. Namíchali jsme pro Vás bylinkové čaje z místních luk, které velmi příznivě působí proti bolestem hlavy, nespavosti, nevolnostem, podporují trávení a posilují imunitu. Připravili jsme přírodní jedlé masážní oleje, které povzbudí vaše ztuhlé svalstvo a zregenerují Váš organismus pomocí přírodních detoxikačních účinků vybraných bylin.

Pro naše hosty jsme připravili také výběr sušeného ovoce z místních sadů. Východ a západ slunce, nebo hvězdné nebe, ano! Tento pohled si můžete vychutnat z pohodlí sluneční terasy přímo z venkovních výřivek. Relax můžete umocnit v bazénu s vodními atrakcemi, sounovacím světu, fitness centru, zážitkovými sprchami, nebo na masáži. Nechte se hýčkat okolní přírodou a poznejte sílu místní bylin.

Pro ubytované hosty, ale i neubytované návštěvníky, bude k dispozici nádherné moderní wellness centrum, ve kterém zrelaxují a načerpají novou energii. Unikátní saunový svět poskytne návštěvníkům čtyři druhy saun, a to finskou, infra, parní a bylinkovou.

Součástí wellness bude bazén s vodními atrakcemi a dvě vnější vířivky, které bude možné využít během celého roku. Výhled z vířivky na okolní hory a přírodu bude sám o sobě velkým zážitkem. Každý, kdo zavítá do našeho wellness centra, by neměl vynechat zážitkové sprchy, které jsou vhodné jak pro mladé, tak i pro seniory.

Láskou na první pohled pro všechny jistě bude panoramatická sluneční terasa se stylovými lehátky, která bude v letních dnech velmi oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek. Během celého roku si budou moci naši návštěvníci odpočinout v relax zóně, která bude mít své neopakovatelné kouzlo.

Ceník

Vstup pro veřejnost

Jednorázový vstup dospělá osoba / 3 hodiny – 950 Kč
Jednorázový vstup děti do 12 let / 3 hodiny – 680 Kč

Děti do 12 let mohou využívat wellness do 18.00 hodin

Nabídka wellness, spa a masáží
Celý ceník wellness

Vstup je nutné objednat předem na hotelové recepci.

Tel.: +420 576 774 450
Mobil: +420 724 604 406

Privátní Spa

Pro zamilované páry, které si budou chtít užít více soukromí, bude k dispozici privátní SPA. Kromě vířivky mohou využít i finskou saunu a relax zónu.

Privátní spa / 2 hodiny 4050 Kč

Služby a ceník privátního spa. Vstup je nutné objednat předem na hotelové recepci.

Vital Bar

Občerstvit se fresh nápoji nebo relaxovat při skleničce sektu budou moci hosté v nádherném Vital baru, který bude součástí moderního wellness.
Nabídka Vital bar

Masáže

Detoxikační, sportovní nebo relaxační masáž. To je jen předkrm toho, jaké druhy masáží budou naši vysoce kvalifikovaní a špičkoví maséři poskytovat.
Nabídka masáží a wellness
Celý ceník masáží

Fitness centrum

Hotelové fitness centrum bude vybaveno těmi nejlepšími kardio stroji a všichni naši ubytováni hosté do něj budou mít vstup zdarma.Provozní doba

Bazén:

10:00 – 22:00

Sauny:

11:00 – 22:00

Recepce:

10:00 – 22:00

Vital bar:

10:00 – 22:00

Každé pondělí je sanitární den, wellness a procedury otevřené od 14.00 hod.
Děti do 15 let mají povolen vstup do wellness do 18.00 hod.

Dárkové poukázky

Pro zakoupení dárkových poukázek nás prosím kontaktujte