Restaurace Grandhotel Tatra

Vychutnejte si unikátní speciality z lokálních produktů

Restaurace bude poskytovat špičkovou gastronomii. Vynikající zdravé suroviny, moderní technologie, gurmánské recepty. Důraz budeme klást na čerstvost a kvalitu surovin. Většina produktů bude pocházet z nedaleké farmy, což ocení naši hosté při snídani nebo i při výběru z à la carte menu.

Známý a uznávaný šéfkuchař Tomáš Černý bude přímo dohlížet na to, aby jídlo bylo také zážitkem, ale hlavně aby chutnalo a naši hosté se cítili jako v nebi.


Některé z našich bylinek budeme pěstovat přímo u hotelu, ve skleníku. Jejich čerstvost ještě více přispěje k chuti gurmánských specialit. Naším cílem je nabízet hostům regionální bio potraviny, které jsou ušetřeny od chemikálií. Tato myšlenka je v symbióze s naším přesvědčením o zdravém životním stylu.

V průběhu víkendů a státních svátků doporučujeme rezervaci stolu předem.

KVALITNÍ MÍSTNÍ SUROVINY BĚHEM CELÉHO DNE

Váš skvělý den u nás zahájíte královskou snídaní s přátelským úsměvem, hotelovou poštou s tipy na výlety v okolí a bohatou nabídkou našeho snídaňového bufetu. V příjemném prostředí s kouzelným výhledem si vychutnáte oblíbenou kávu, čaj, zdravou ovocnou nebo zeleninovou šťávu či zelené smoothie. Nabídka snídaňového bufetu bude bohatá na regionální, sezónní a bio produkty Jídelní lístek

Bio čaje z bylin, nasbíraných na okolních loukách, med od místních včelařů, domácí džemy, regionální salám a sýrové speciality z místních farem stejně, jako domácí koláčky, čerstvé mléko a přírodní jogurty budou součástí Vaší snídaně. Přímo před vašima očima vám naši kuchaři připraví skvělou omeletu či míchaná vajíčka. Milovníci sladkých snídaní ocení čerstvé, voňavé palačinky nebo vafle.

Tříchodové vrečeře se budou vždy skládat ze salátového baru, předkmu nebo polévky, hlavního jídla a dezertu. Kromě toho bude hostům k dispozici bufet s čerstvou zeleninou, kde si každý bude moci namíchat salát podle své chuti. Hlavní jídlo bude vždy na výběr z regionálního masa, zdravých ryb a myslíme samozřejmě také na vegetariány, resp. vegany. Děti mají k dispozici chutné dětské menu.

Naše nabídka večerního menu vychází z harmonické kombinace regionálních a mediteránských jídel pro váš dokonalý požitek.

Speciální akce

Hostům se speciálními dietami v případě různých alergií a intolerancí nabízíme speciálně upravená a také veganská jídla.

Jsme hrdí na to, že na přípravu našich jídel využíváme suroviny vysoké kvality a zároveň podporujeme lokální výrobce.

Aktuální akce: Romantická večeře, Romantická večeře 2

Lobby Bar

Chcete zažít pocit domova přímo v lůně přírody? V našem lobby baru u šálku kvalitní kávy a skvělého dezertu ho určitě zažijete. Našim hostům budeme nabízet vždy čerstvá, výjimečná a chutná jídla i unikátní dezerty jak v restauraci, tak také v lobby baru. Tyto kulinářské zážitky budou umocněny pečlivě vybranými nápoji, koktejly a špičkovým vínem. Nabídka Lobby bar.

Vinotéka

Milovníci vínka si určitě přijdou na své ve vinotéce, která nabídne přibližně 4 000 lahví kvalitního vína nejen z Moravy či Slovenska ale také Itálie, Španělka či Rakouska. Vinná karta Grandhotelu Tatra.

Dárkové poukázky

Pro zakoupení dárkových poukázek nás prosím kontaktujte